Firemní sociální audit - Centrum Kašpar

Řekli o nás

Se sociálním auditem mám velmi dobrou osobní zkušenost. Považuji jej za vhodný nástroj na řešení řady oblastí manažerské práce. Nezbytným předpokladem však je, aby audit prováděl zkušený a erudovaný tým, který se umí pohybovat v mnohdy citlivých záležitostech. Takovým týmem Centrum Kašpar rozhodně disponuje. Jejich zjištění v podobě podrobné auditní zprávy a doprovodných konzultací, byla vždy korektně a taktně formulována a zároveň konkrétní, využitelná v každodenní řídící i koncepční práci.

I když se průběžně věnujeme autoevaluaci a máme zájem o získávání zpětné vazby, sociální audit vnesl do našich reflexí jiný rozměr. Především se výrazně zaměřuje na získávání různých úhlů pohledů skupin pracovního týmu a přináší velmi plastický a až překvapivě přesný odraz skutečnosti.

PhDr. Milan Adamec ředitel Střední odborné školy, Liberec

Chtěl bych poděkovat Centru Kašpar za realizaci genderového auditu v naší organizaci. Pozitivní vnímání genderového auditu mezi zaměstnanci a zaměstnankyněmi Jedličkova ústavu je z velké části vaše zásluha. V průběhu auditu jsem nezaznamenal žádný problém či stížnost, že byste neuměli dělat svou práci nebo že někoho obtěžujete. Asi ta empatie přeskočila, bylo to úžasné a za to bych Vám chtěl poděkovat, protože se nám s vámi spolupracovalo velmi dobře.

foto-ptacek-vladimir-new

Mgr. Vladimír Ptáček Jedličkův ústav, p. o., Liberec

Sociální genderový audit provedený společností Kašpar, nám pomohl, řekla bych velmi výrazně, uvědomit si správnost nastavených změn v řízení a chodu organizace. Profesionální přístup a kompetence pracovníků společnosti Kašpar vedly k vzájemnému obohacení a byly pro nás velkým přínosem. Jsme rádi, že jsme si prožili tuto zkušenost a rádi bychom v nastavené spolupráci v budoucnu pokračovali.

Mgr. Ivana Jarošová Krajský úřad Libereckého kraje

Naši zákazníci

Amulet
VGD
TI
DPLib
ksm
FXSalda
SOS
ZSKaplickeho
ZSJestedska
Lkraj
jilemnice
novus
HKL
IQ
lasvit
NTI
pytloun
jedlickuv_ustav_logo_Mysak_iff copy

Náš tým

firemniaudit_benesova

Jana Benešová vedoucí auditního týmu

firemniaudit_sulovska

Ivana Sulovsksá auditor senior

firemniaudit_gavlasova

Monika Gavlasová auditor senior

firemniaudit_zemanova

Simona Zemanová auditor junior

firemniaudit_rengerova

Zuzana Rengerová auditor junior