Profesní testy – Centrum Kašpar
Naše služby

Profesní testy

  • Poznejte své přednosti.
  • Odhalte své možnosti.
  • Zjistěte jakou práci hledat.

Profesními testy naleznete svůj životní a profesní směr.

bezliptonu
pracearodina_profesnitesty_uprava

Odhalte své schopnosti, osobnostní zaměření a preference.

V prvním kroku vyplníte na počítači soubory otázek. Na ně navazuje osobní interpretace s konzultantkou, která vám objasní, co přesně znamená výsledek vašich testů.

Odnesete si zážitek z vlastního sebepoznání. Dozvíte se, jaký typ práce je pro vás nejlepší. Zjistíte, zda máte ty správné předpoklady a vlastnosti pro vybraný obor.

Řekli o profesních testech

Po vysoké škole jsem pracoval jako ajťák, ale po nějakém čase jsem cítil potřebu změny. Výsledky testů profesní diagnostiky mě utvrdily v tom, že bych mohl učit. Přijali mě jako středoškolského učitele s podmínkou, že si dálkově doplním pedagogické vzdělání. Dnes jsem spokojený a mám i více času na rodinu.

Tomáš klient

Čekala jsem, že mi vyjedou nezáživné výsledky testů, které mi nic neřeknou. Jaké ale bylo moje překvapení, když mi poradkyně vše přesně popsala a vysvětlila. Byla jsem v úžasu, co vše jde z testů vyčíst.

Pavla klientka

Manžel si přečetl hodnocení z mých testů a řekl: „Skoro abych se bál, jakou mám doma bednu.“ Ani mi nejde věřit, že píšete o mně. Po mateřské jsem si připadala, že nic neumím. Výsledky testů mi zvedly sebevědomí a už se nebojím, co budu o sobě říkat u pohovorů.

Jana klientka

Bonus pro vás - po zapojení do projektů nabízíme:

ikony_vstricne

hlídání dětí ve vybavené herně

ikony_cestak kopie

proplacení cestovného

ikony_podpora

podpora při péči o závislou osobu

ikony_mzdovy kopie

možnost získat mzdový příspěvek

Kontaktní osoba

Simona Zemanová


+420 605 233 961