Kašparovo taškaření – Centrum Kašpar
Akce

Kašparovo taškaření

Pátý ročník benefice Kašparovo taškaření se uskuteční 24. 11. 2018 od 15:00 hodin v Galerii Lázně.

Přijďte si pořídit originální látkovou tašku. Na výběr tašky nejrůznějších velikostí, barev, tvarů. Tašky na nákup, ale i dětské pytle a vaky, kosmetické taštičky nebo kabelky do společnosti. Všechny kousky jsou nové, ručně šité od lidí z celé ČR.

Součástí benefice je aukce speciálních TOP tašek, jež do kampaně poskytli profesionální návrháři/ky i známé osobnosti. Můžete si pořídit vlastnoručně uháčkovanou tašku od paní Lucie Bílé. Parádní kabelky z dílny Bagira, Black Mountain, Dara bags i tašku od předního návrháře pana Pavla Berkyho.

Navíc se každý může zúčastnit soutěže o zajímavé ceny. Čekají na vás vstupenky a vouchery, které potěší nejen rodiny s dětmi. Vyplněním krátkého anketního lístku můžete vyhrát třeba rodinnou vstupenku do IQ Landie, Dinoparku, Muzea Lega, na lezeckou stěnu Šutr nebo nově otevřeného Jumparku. Voucher na projížďku na koni v Pony Ranch jistě potěší malé děti. Na dobré jídlo vás zve restaurace Chicago Bar & Grill, která věnovala poukázku na konzumaci. Dveře do nové reality máte otevřené volnou vstupenkou do Virtuálního doupěte. Milovníky knih jistě potěší poukázka do knihkupectví Fryč. Balíček regionálních potravin věnovala farma Jeřmanice.

Kampaň upevňuje hodnotu solidarity. V Centru Kašpar máme zkušenost, že mít práci je stav, který nemusí trvat věčně. Lidé, kteří hledají, se jednou ocitnou v situaci „mám“. Část těch, kteří jsou nyní zaměstnaní, budou možná za pár let v situaci „nemám“. A koloběh se pořád opakuje. Ať už je ekonomická krize, nebo růst.

Přijďte si pořídit pěknou tašku, načerpat pozitivní energii a podpořit dobrou věc.

Těšíme se na vás v sobotu 24. 11. 2018 od 15:00 hodin v Galerii Lázně na „bazénové hale“.

Moderátorem benefice je Martin Polách.

Vstupné zdarma.