Zpravodaj – Centrum Kašpar

Hledáme nové kolegy/ně

      Inzerát ke stažení ZDE.                    

Celý článek

Zpravodaj Letem kašpařím…

Přinášíme příběh Pavlíny, která si šla za svým cílem a díky tomu získala přesně takovou práci, jakou chtěla. Zaměstnavatelka Eva zase popíše, jakým způsobem ona hledá své zaměstnance a jak v její firmě probíhá nábor. V závěru zpravodaje najdete informaci o taškové benefici. Zpravodaj Letem kašpařím světem čtěte ZDE  

Celý článek

Eva Hrstková –…

Zaměstnance si zatím hledat nemusela, protože si ji vždy ve správný čas našli sami. Jak sama říká, mohou za to strážní andělé. Eva je maminkou dvou malých slečen a původním povoláním učitelkou v mateřské školce. (Pokračování textu…)

Celý článek

Pavlína Preislerová –…

Pavlína ráda cestuje do zemí, kde je teplo a moře. Sní o podzimu života, který stráví u moře s lidmi, které má ráda. Na své sny si dává pozor, protože se jí plní. (Pokračování textu…)

Celý článek

Zpravodaj Letem kašpařím…

Přinášíme vám emotivní příběhy dvou žen. Paní Svátkové, která i přes náročnou péči o svou dceru našla své místo na pracovním trhu a paní Petrnouškovou, zaměstnavatelku a podnikatelku s velkým srdcem. Dozvíte se, jak to letos dopadlo s naší beneficí a jaké novinky pro vás chystáme. Zpravodaj Letem kašpařím světem čtěte ZDE

Celý článek

Romana Svátková

Paní Romana pečuje o dceru s Downovým syndromem, což je práce na 24 hodin, 7 dnů v týdnu, a přesto se snaží najít seberealizaci na pracovním trhu. (Pokračování textu…)

Celý článek

Pavla Petrnoušková –…

Pavla toužila po práci, kterou bude moci skloubit s rodinou a v té době s péčí o nemocného partnera, myšlenka práce na volné noze bez pevné pracovní doby vyhrála. Do své firmy po čase přijala svou první zaměstnankyni, paní Svátkovou, která tak díky vstřícným podmínkám získala možnost uplatnit se na trhu práce. (Pokračování textu…)

Celý článek

Zpravodaj Letem kašpařím…

Další číslo Zpravodaje letem kašpařím světem přináší rozhovor s Milanou Hejzlarovou, maminkou 3 dětí, které se podařilo získat práci i díky rekvalifikaci. V rozhovoru s naším lektorem ICT kurzů Radkem Hajdu se dozvíte, na co při výuce klade důraz a kdo si v jeho skupině přijde na své. (Pokračování textu…)

Celý článek

Radek Hajdu: rozhovor…

Radek je lektorem ICT kurzů. Pro Centrum Kašpar odučil kolem 40ti skupin. Co je obsahem kurzů? Cílem kurzů je seznámit účastníky s obsluhou osobního počítače, a to nejenom v lokálním prostředí, ale zejména v zapojení počítače do různých typů sítí a jejich služeb. (Pokračování textu…)

Celý článek

Milana Hejzlarová: rozhovor…

Věkový rozptyl svých dětí zvládá především díky životnímu optimismu a zaměstnání na zkrácený úvazek. Paní Milena také od 17 let vede dětské tábory. (Pokračování textu…)

Celý článek