Ušij tašku a zaměstnej člověka – Centrum Kašpar
kasparovo_taskareni_2019

Ušij tašku a zaměstnej člověka

 

Nebýt lhostejný má smysl.

Darem pomáháte dalším lidem najít dobrou práci. A to není málo!

Opakované a pravidelné dary posouvají naši organizaci a umožňují poskytování profesionálních služeb.  Pomáháte tak rozvíjet službu
pro další lidi v potřebné kvalitě.

Komu pomáháme?

Pomáháme rodičům dětí nebo osobám ve věku 50+, kteří stále obtížně hledají vhodné zaměstnání. Často kloubí práci s přetížením v oblasti péče o rodinu. Pečují o děti, stárnoucí rodiče nebo obojí. V důsledku toho nemohou přijmout například směnný provoz, nebo potřebují vstřícnost v uspořádání pracovní doby. Věříme v úspěch každého člověka. Věříme v naše propojené služby, které lidem pomáhají najít tu správnou cestu a porozumět své momentální situaci.

Pomáhejte s námi. Podpořte dobrou věc.

Vyberte si, jak budete pomáhat

Poslat finanční dar

Po odeslání daru nám napište, pošleme Vám potvrzení o daru. Budeme Vás moci informovat o využití Vašeho daru, posílat Vám fotografie a informace.

Zapojte se do kampaně

  • Ušijte tašku pro benefici
  • Přijďte na benefici a pořiďte si originální kousek

Potřebujeme právě vás. Darujte peníze, originální tašku, svůj um či materiál. Vaše podpora nás zavazuje a pomáhá nám vyrůst.

Kontaktní osoba: Petra Hottmarová

Akce a kampaně

Akce a kampaně pořádáme především proto, že se s vámi chceme potkávat. A nejen neformálně. Chceme se dozvědět o vašich zkušenostech na poli zaměstnanosti, vzdělávání či koordinace pracovních a soukromých rolí. V těch samých oblastech vám na oplátku nabízíme informace také my. V neposlední řadě při našich kampaních nabádáme k solidaritě a vzájemné pomoci.

 

Ušij tašku a zaměstnej člověka 2020

Spojením šikovnosti a srdcí lidí vznikla benefice, která pomáhá.

Zapojte se do 7. ročníku kampaně.

Co můžete udělat?

  • Ušijte tašku na nákup, do města nebo do společnosti. Své výrobky posílejte do 15. 11. 2020 poštou na adresu Centrum Kašpar, z.s., Kašparova 73, Liberec 25, nebo nám je přineste osobně.

Všechny tašky budou součástí benefice Kašparovo taškaření, která se koná 28. 11. 2020 v galerii Lázně v Liberci. Výtěžek pomůže dalším lidem, kteří přesto, že pracovat chtějí, zaměstnání hledají velmi těžko.

Správný člověk na správném pracovním místě je cíl, kterého můžeme společně dosáhnout.

Na videoreportáž z loňské benefice se podívejte zde.

 

 

 

Lucie Bílá
Lucie Bílá

Dárci a partneři

Děkujeme všem idividuálním dárkyním a dárcům

Bitmap
Bitmap_2
Bitmap_3
Bitmap_4
Bitmap_5
Bitmap6
Bitmap_7

Mediální partneři

Bitmap-9
dtv_logo_cb