Benefice Kašparovo taškaření – Centrum Kašpar
kasparovo_taskareni_2019

Benefice Kašparovo taškaření

 

Nebýt lhostejný má smysl.

Darem pomáháte dalším lidem najít dobrou práci. A to není málo!

Opakované a pravidelné dary posouvají naši organizaci a umožňují poskytování profesionálních služeb.  Pomáháte tak rozvíjet službu
pro další lidi v potřebné kvalitě.

Komu pomáháme?

Pomáháme rodičům dětí nebo osobám ve věku 50+, kteří stále obtížně hledají vhodné zaměstnání. Často kloubí práci s přetížením v oblasti péče o rodinu. Pečují o děti, stárnoucí rodiče nebo obojí. V důsledku toho nemohou přijmout například směnný provoz, nebo potřebují vstřícnost v uspořádání pracovní doby. Věříme v úspěch každého člověka. Věříme v naše propojené služby, které lidem pomáhají najít tu správnou cestu a porozumět své momentální situaci.

Pomáhejte s námi. Podpořte dobrou věc.

Vyberte si, jak budete pomáhat

Poslat finanční dar

Po odeslání daru nám napište, pošleme Vám potvrzení o daru. Budeme Vás moci informovat o využití Vašeho daru, posílat Vám fotografie a informace.

Zapojte se do kampaně

  • Ušijte tašku pro benefici
  • Přijďte na benefici a pořiďte si originální kousek

Potřebujeme právě vás. Darujte peníze, originální tašku, svůj um či materiál. Vaše podpora nás zavazuje a pomáhá nám vyrůst.

Kontaktní osoba: Petra Hottmarová

Akce a kampaně

Akce a kampaně pořádáme především proto, že se s vámi chceme potkávat. A nejen neformálně. Chceme se dozvědět o vašich zkušenostech na poli zaměstnanosti, vzdělávání či koordinace pracovních a soukromých rolí. V těch samých oblastech vám na oplátku nabízíme informace také my. V neposlední řadě při našich kampaních nabádáme k solidaritě a vzájemné pomoci.

 

Benefice Kašparovo taškaření 2019 trhala rekordy.

Děkujeme, že jste přišli a podpořili nás. Vážíme si všech dárců a dárkyň i partnerů benefice. Děkujeme společnosti Emerge, a.s. za finanční dar. Oblastní galerie Liberec za to, že jsme mohli využít nádherné prostory galerie, které dodaly benefici punc jedinečnosti. Český rozhlas Liberec za mediální podporu. Velkoplošný tisk Josef Panožka za tisk plakátů. Fotografce Aničce Halamové. Byli jste všichni úžasní!

Společně se nám podařilo získat neuvěřitelných 844 tašek, vaků, batohů, zero waste pytlíků, kosmetických taštiček.

Dohromady přinesly rekordní výtěžek, a tedy 60 127,- Kč, který spolu s firemním darem 33.800,- Kč společnosti Emerge, a. s. a výtěžkem z on-line aukce TOP tašek ve výši 6 800,- Kč tvoří nádherných 100 727,- Kč.

Jsme za úsilí všech, kteří šili, přišli na benefici či jinak kampaň podpořili a za sdílené přesvědčení, že i malý skutek může pro jiného znamenat velkou pomoc, velice vděčni.

Výtěžek z benefice pomůže dofinancovat služby pro lidi, kteří hledají práci.

Podívejte se na reportáž z benefice ZDE.

Kampaň Ušij tašku a zaměstnej člověk 2020 bude odstartována v červenci, již nyní ale můžete posílat ušité tašky. Velké, malé, šité, háčkované, pletené…kreativitě se meze nekladou. Děkujeme!


Dárci a partneři

Děkujeme všem idividuálním dárkyním a dárcům

Bitmap
Bitmap_2
Bitmap_3
Bitmap_4
Bitmap_5
Bitmap6
Bitmap_7

Mediální partneři

Bitmap-9
dtv_logo_cb